Header
     
  home ONS TEAM    
                                       
OKRA LEUVEN CENTRUM
Burgemeestersstraat 59/00.04
3000 Leuven
Nummer 552
Rek. BE39 7855 5015 6319
info@okraleuvencentrum.be
     
                                       
  Teamleider: Renée Breyssem renee.breyssem@okraleuvencentrum.be   Pasfoto  
  Secretaris: Guido Van Elsen guido.vanelsen@okraleuvencentrum.be   Pasfoto  
  Penningmeester: Charel Rijsbosch charel.rijsbosch@okraleuvencentrum.be   Pasfoto  
  Webmaster: Harry Mariën harry.marien@okraleuvencentrum.be   Pasfoto  
Events: Chris Deschouwer chris.deschouwer@okraleuvencentrum.be Pasfoto
  Teamleden: Miche Staes miche.staes@okraleuvencentrum.be   Pasfoto  
    Christine Loosveldt christine.loosveldt@okraleuvencentrum.be   Pasfoto  
    Tina Schreurs tina.schreurs@okraleuvencentrum.be   Pasfoto  
                                       
                                       

© 2013- OKRA Leuven Centrum - Alle rechten voorbehouden - Privacyverklaring - Ontwikkeld door Harry Mariën - Laatst bijgewerkt op